O nas

Zespół z Polski

Httpool wypracowało silną pozycję na rynkach lokalnych dzięki doświadczonym lokalnym zespołom.

    Sylwia Chada

    E: chada@httpool.pl 
    M: +48 668 488 387

    Sylwia Chada,
    Managing Director
  • Grzegorz Kaczmarski

    E: kaczmarski@httpool.pl
    M: +48 604 97 76 96

    Grzegorz Kaczmarski,
    Sales Manager
  • Igor Wojcik

    E: wojcik@httpool.pl
    M: +48 535 596 575

    Igor Wojcik,
    Sales Manager
  • Artur Bińczyk

    E: binczyk@httpool.pl
    M: +48 509 113 344

    Artur Bińczyk,
    Sales Manager
  • Marta Laskowska

    E: laskowska@httpool.pl 
    M: +48 503 988 212

    Marta Laskowska,
    Client Service Director
  • Grzegorz Marowski

    E: marowski@httpool.pl 
    M: +48 602 512 611

    Grzegorz Marowski,
    Account Manager / Office Manager
  • Martyna Chmielecka

    E: chmielecka@httpool.pl
    M: +48 664 31 77 22

    Martyna Chmielecka,
    Key Account Manager